Geslaagden A,B en C club examen 9 april 2022  
         
A-groep     Huibert Meijer (woensdag)  
      Yvonne Grosze Nipper met Yara, Labradoodle 84
      Henk Franke met David, Labrador 86
      Hans Velzen met Rosita, Franse Bulldog 82
      Karin Berkhout met Kyra, Aus. labradoodle 98
      Ank Warmerdam met Fleur, Eng Cockerspaniel 84
      Tessa Timmers met Bella, Kooiker 82
         
A - groep      Miriam Leek  
      Jan Egbert Temmink met Yana, kruising herder 89
      Vivianne met Benz, kruising Berghond 92
      Tanja Venema met een oud Duitse herder 88
      Tineke met een schotse collie 96
      Nathalie met een pomeriaan  95 
         
A - groep     Heidi Kuitert  
      Ellen Boxterman met Happy, Terrier 86
      Jacqueline Zwanenburg met Does, Labrador 97,5
      Arjan van Duijvenbode met Bonnie, Staby x Labrador 97,5
      Jack vd Poll met Boaz, Kruising 96
         
         
A - groep      Linsey Neelen  
      Tiny met Luna, Jack Russel 95
      Ray met Storm, Witte herder 89
      Miranda met Beer, Barbet 86
         
         
         
A - groep      Paul Janzen  
      Jet Batenburg met Izzy, mix 100
      Linda/Reinier Klaterberg met Guusje, Bordeaux Dog 80
      Marjan Munnik met Charlie, Heidewachtel x Stabij 87
      Koos Vennik met Frenkie, Tibetaanse terriër 87
      Paula de Ram met Dory, mix 84
      Wendy Buijs met Bobby, Engelse springer 83
      Benja Zonneveld met Sierra, Oudduitse herder 97,5
         
A - groep     Vjera Hoek  
      Rinske Stegwee met Liz, Golden retriever 100
      Erika Peet met Pippa, Aus. Labradoodle 99
      Lia Stok met Guus, Dwerg poedel 97
      Francisca Kempenaar met Pip, Boulab 93
      Annelies Olthof met Solar, Chihuahua x jack russel 90
      Diana Egging met Moos, Golden retriever 99
         
         
A - groep      Huibert Meijer (zaterdag)  
      Chantal Reus met Fenna, Beauceron) 78
      Michele Vos met Bowie, Toller 90
      Ramon Balen met Dette, Eng. Cocker Spaniel 91,5
     

Iris Vastenhout met Ravi, Labrador x herder

87
      Elles Kanters met Jacky, Stafford x Labrador  89 
      Charis Doorn met Puck, dwergpoedel  83 
      Linda Laven met Tommie, Labradoodle 80 
         
B - groep     Paul Janzen  
      Robin Jansen met Nake, Duck Toller 93
      Natasza Janczewska męt Nietsche, Tjechische Wolfshond 95
      Irene Steijn met Obi, Aussie 88
      Femke Eknadissian met Lou, Golden Retriever  86
      Shanna vd Zwet met Bella, Labradoodle  84
      Nancy Remkes met Yellow, Golden retriever  89 
         
         
B - groep     Vjera Hoek  
      Corina Holthuis met Djé, Tibetaanse terriër 95
      Helene Smink met Tian, Chin Naakthond Powderpuff 97
      Hettie Bakker met Tommie, Aus. Labradoodle 94
      Rosalie Neelis met Ollie, Flatcoated retriever 91
      Joost Dingermans met Keetje, Markiesje 94
      Brigitte Roijen met Japie, Flatcoated retriever 89,5
      Aafke Reinders met Bella, Berner Sennen 88
         
         
B - groep      Paul Janzen  
      Susanne vd Pluim met Dina, Collie 95
      Kevin Agterberg met Diesel, Bouvier des Flanders 93
      Ester Beukers met Boomer, Noorse buhund 88
      Goedele Cheroutre met Esra, Herder mix 88
      Ineke Huizinga met Sita, Labrador  85 
      Vjera Hoek met Thor, Oudduitse herder ( C Examen)  97 
         
C - groep     Paul Janzen   
      Marianne van Stolvoort met Ivy, Friese Stabij  94 
      Carla vd Kooij met April, labrador 94 
      Anneke ter Maat met Teddy, Golden retriever  93 
      Maaike Hoek met Suus, Zwitserse herder  92 
      Klaas Loeve met Teddy, Bobtail 77 
      Kees vd Kooij met Hunter, Labrador 94 
         
C - groep     Richard Heeremans  
      Eva Allen met Lola, Dwergpoedel 96
      Sanny Fortuin met Strudel, middenslag Poedel 92
      Ignacio Aguilar Polo met Birk, Pomsky 87
         
C - groep     Marianne van Stolvoort  
      Suzanne Duin met Jenter, Noorse Lundehund 86
      Caroline vd Meer met Bogan, Labrador 93
      Karin Deijk met Hazel, Labrador 96
         

 

Pin It